Wieści z Klubu Senior+ w Okrasinie

20 września  2019 r. na zaproszenie Szkoły Podstawowej w Klimaszewnicy, Klub Senior+ z Okrasina brał udział w występach uczniów tamtejszej szkoły.


8 października 2019 r. odbył się wyjazd Seniorów do Klubu Seniora w Białaszewie. Zostaliśmy bardzo serdecznie przyjęci i ugoszczeni. Panie pokazały nam swoje robótki i prace artystyczne, wymieniłyśmy się wiedzą jaką posiadamy na tematy swoich prac i robótek ręcznych.

Na pewno nie było to nasze ostatnie spotkanie z tym klubem, gdyż nasze zainteresowania są podobne.


13 października 2019 r. Klub Senior+ w Okrasinie był w Łomży na występie kabaretu „Zachodniego”.


Kilkakrotnie Klub Senior+ z Okrasina brał udział w wyjazdach na grzyby.


12 listopada 2019 r. z wizytą w Klubie, było Koło Gospodyń Wiejskich z Radziłowa. Podczas spotkania przeprowadzone zostały warsztaty plastyczno-kreatywne. Mimo różnicy wieku wśród pań panowała ciepła atmosfera, wszyscy dobrze się bawili a wykonane pracy były przepiękne.

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów z terenu naszej gminy do naszego klubu.

Klub Senior+ w Okrasinie

Skip to content