Nowości biblioteczne 2024

Maj 2024

  1. Wojtkowska – Witala A. „Apaszka w kwiaty jabłoni”
  2. Targosz K. „Babskie lato”
  3. Piotrowski P. „Bagno”
  4. Greń H. „Ci, którzy zostali”
  5. Frances M. „Córki Warszawy”
  6. Janicki K. „Damy ze skazą”
  7. Cicha S. „Deprawacja”
  8. Majewska K. „Klucz do szczęścia”
  9. Douglas C. „Kobieta, która skłamała”
  10. Więcek L. „Ktoś inny”
  11. Kaźmierczak M. „Larwy”
  12. Świętek E. „Lato o smaku miłości”
  13. Kaźmierczak M. „Martwy ptak”
  14. Walsh R. „Miłość mojego życia”
  15. Hewitt K. „Mój ojciec nazista”
  16. Mancini R. „Na krawędzi”
  17. Hellinger M. „Naziści znali moje imię”
  18. Sławecka M. „Niewinna Inka”
  19. Olejnik A. „Odnajdę cię”
  20. Kaźmierczak M. „Pomsta”
  21. Kieres K. „Przerwana lekcja angielskiego”
  22. Stelar M. „Ptasznik”
  23. Cedlerska P. „Puste miejsce”
  24. Lis M. „Sekret starych fotografii”
  25. Kowalewski P. „Sierociniec”
  26. Kaźmierczak M. „Skowyt”
  27. Piotrowski P. „Smolarz”
  28. Wolfe L. „Tajemnica lekarki”
  29. Waszkiewicz A. „Trofeum”
  30. Strauss G. „Ucieczka z marszu śmierci”
  31. Kubik S. „W cieniu Majdanka”
  32. Knight E. „Wojenne serca”
  33. De Vigan D. „Zaginięcie Kimmy Diore”
  34. Rogala M. „Zbrodnia przed północą”
  35. Lucky – Berger Ch. „Żona dyplomaty”

Kwiecień 2024

  1. Jessen J. „Bękart”
  2. Wojtkiewicz M. „Błękitna wstążka”
  3. Bochus K. „Czarna krew”
  4. Jax J. „Czas zapomnienia: Kair, czwarta rano”
  5. Jax J. „Czas zapomnienia: O północy w Berlinie”
  6. Tekieli J. „Dębowe uroczysko”
  7. Szarańska J. „Do zobaczenia za rok”
  8. Hargrave K. M. „Drzewo tańca”
  9. Molenda J. „Esesmanka”
  10. Kopeć M. „Gorzkie korzenie”
  11. Nerkowski W. „Infantka”
  12. Gargaś G. „Karma”
  13. Bochus K. „Kruchy lód”
  14. Troszczyńska A. „Miasto grzechu”
  15. Olsen G. „Nikou ani słowa”
  16. Crossan S. „Obsesja i inne formy miłości”
  17. Szymańczak K. „Otulina”
  18. Grosicka J. „Plac literacki 7”
  19. Moss M. „Polana”
  20. Zamarska A. „Pustać”
  21. Woźniak M. „Rzeźnik z Lyonu: powieść na faktach o życiu nazisty Klausa”
  22. Czornyj M. „Ted Bundy: umysł mordercy”
  23. Gałczyńska – Szurek B. „Utracone światła”
  24. Marshall K. A. „W gąszczu kłamstw”
  25. Ulatowska M. „Zaginiony rękopis”
  26. Chrzanowska M. „Zanim umrzesz”
  27. Zawadzka N. „Zrabowane nadzieje”

Luty 2024

  1. Stone M. „Anatomia zła”
  2. Wolwowicz K. „Bursa”
  3. Chojnacka M. „Casandra”
  4. Zimniak M. „Czarcie lustro”
  5. Kidd S. „Czarne skrzydła”
  6. Opiłka M. „Czarny żałobnik”
  7. Czornyj M. „Czas śmierci”
  8. Witkiewicz M. „Czereśnie zawsze muszą być dwie”
  9. Lisińska G. „Cześć Psorko”
  10. Chojnacka M. „Demeter”
  11. Cussler C. „Diabelskie morze”
  12. Horn A. „Diagnoza”
  13. Stolarz K. „Dla ciebie nawet”
  14. Rybakiewicz A. „Do końca moich dni”
  15. Rogoziński A. „Dom (nie) spokojnej starości”
  16. Kowalczuk H. „Dom w Krokusowej Dolinie”
  17. Gorzka M. „Dziewięć”
  18. Kanios M. „Fotoplastikon”
  19. Moss M. „Już nikt mnie nie skrzywdzi”
  20. Dobosz E. „Kim jesteś, Klaro?”
  21. Nealon G. „Kochając wroga”
  22. Paszyńska M. „Kochanka nazistów”
  23. Piotrowski P. „La Bestia”
  24. Piotrowski P. „Matnia
  25. Stelar M. „Milczenie”
  26. Jurga P. „Miłość”
  27. Wolwowicz K. „Mrok”
  28. Rogala M. „Na wieczne potępienie”
  29. Piotrowski P. „Nic do stracenia”
  30. Moss M. „Nie krzycz”
  31. Mróz R. „Nie ufaj mu”
  32. Moss M. „Nie wiesz dlaczego”
  33. Rogala M. „Niebezpieczna obsesja”
  34. Gąsiorowska D. „Opowieść błękitnego jeziora”
  35. Gorzka M. „Ostatni świt”
  36. Adamczyk I. „Ostatnie życzenie”
  37. Piotrowski P. „Sfora”
  38. Piotrowski P. „Cherub”
  39. Piotrowski P. „Piętno”
  40. Greń H. „Pięć i pół śmierci”
  41. Gorzka M. „Polowanie na psy”
  42. Moss M. „Porwani”
  43. Rogoziński A. „Póki śnieg nas nie rozłączy”
  44. Cal D. „Snajperka”
  45. Bednarek A. „Stella. Narodziny psychopatki”
  46. Gigl R. „Syndrom ocalonej”
  47. Kanios M. „Szepty moich lęków”
  48. Bulicz-Kasprzak K. „Trochę wstyd”
  49. Moss M. „Utraceni”
  50. Stelar M. „Włoska robota”
  51. Salwin E. „Wyspa słońca”
  52. Piotrowski P. „Zaraza”
  53. Kanios M. „Zatoka syren”
  54. Rosa S. „Żony z Forest Hill”

Styczeń 2024

  1. McGadie G. „Język angielski”
  2. Krystlikowa L. „Zwierzęta na wsi”
  3. Krystlikowa L „Dzikie zwierzęta”
  4. Krystlikowa L „Strażacy”
  5. Krystlikowa L „Środki transportu”
  6. Krystlikowa L „Zwierzęta domowe”
  7. Krystlikowa L „Piosenki dla dzieci”
  8. Krystlikowa L „Znam godziny”
  9. Krystlikowa L „Morskie opowieści”
  10. Krystlikowa L „Rośnij z Albikiem”
  11. Krystlikowa L „Biblia dla dzieci”
  12. Krystlikowa L „Transport”
  13. Krystlikowa L „Piosenki dla dzieci”
  14. Platkowska P. „Wielki mysi detektyw”
  15. Kleszcz E. „Rogate ranczo”
  16. Kotkowska G. „Kubusiowe przygody”
  17. Platkowska P. „Dobry dinozaur”
  18. Kleszcz E. „Piękn i bestia”
Skip to content