Biblioteczne nowości 2023 r.

Listopad 2023

  1. Socha N. „Insta święta”
  2. A na niebie blask od gwiazd”
  3. Piróg K. „Tydzień przed Bożym Narodzeniem”
  4. Wójcik W. „Bilet dla zabójcy”
  5. Wysoczańska B. „Cena wolności”
  6. Olejnik A. „Cuda i cudeńka”
  7. Rodziewiczówna M. „Dewajtis”
  8. Michalec B. „Dlaczego co roku ubieramy choinkę”
  9. Przybyłek A. „Festiwal ludowych serc”
  10. Korolewicz D. „Gwiazdy widzą wszystko”
  11. Instrukcja obsługi toksycznych ludzi
  12. Olejnik A. „Jak dzikie gęsi”
  13. Garkowska M. „Jedyny walc”
  14. Kasia na kryzys
  15. Vastatrix A. „Konkubina cesarza”
  16. Berkane N. „Marysia i Boże Narodzenie”
  17. Szarańska J. „Mikołaj z ulicy Pogodnej”
  18. Jeż A. „Miłość przyjdzie pocztą”
  19. Zawadzka N. „Miłość w czasach wojny”
  20. Reid T. „Na zawsze, ale z przerwą”
  21. Krawczyk A. „Ogród sekretów i zdrad”
  22. Kardasz N. „Otwórz się na cuda”
  23. Gortych S. „Schronikso, które przestało istnieć”
  24. Zawadzka N. „Skandalistki”
  25. Dyszyńska K. „Szczęście pod choinkę”
  26. Sońska N. „Świąteczna piosenka”
  27. Latoń A. „Święta są fajne”
  28. Mejża I. „Święta w miasteczku Anielin”
  29. To twoje życie pokochaj je”
  30. Makowska D. „W tę grudniową noc”
  31. Rogoziński A. „Zabójczy kulig”
  32. Podleska S. „Zima w Jodłowym Zagajniku”
  33. Worms P. „Zostań detektywem”
  34. Kazan B. „Porady naturoterapeutki”

Październik 2023

  1. Valko T. „Arabskie opowieści 2”
  2. Lato – bardzo proste czytanki
  3. Janus K. „Błękitny dom nad jeziorem”
  4. Kostołowska K. „Czterdzieści brzmi bosko
  5. Komosa-Styczeń A. „Draka o chłopaka”
  6. Golden Ch. „Droga kości”
  7. Clark B. „Franklin detektywem”
  8. Clark B. „Franklin i niespodzianka”
  9. Clark B. „Franklin i wielka dynia”
  10. Clark B. „Franklin i wyścig gokartów”
  11. Walsh C. „Gdybyś wiedziała”
  12. Olejnik A. „Gdziekolwiek jesteś”
  13. Johns R. „Hrabina”
  14. Krawczyk A. „Kolekcja straconych chwil”
  15. Carle E. „Konik morski”
  16. Adamek M. „Mikołajkowa noc”
  17. Mili D. „Miłość pod skrzydłami anioła”
  18. Levine J. „Mój współlokator jest wampirem”
  19. Kawka M. „Na jedną noc”
  20. Jax J. „Nadzieja w spiżarni ukryta”
  21. Rochowiak A. „Najcenniejszy podarunek”
  22. Łatka M. „Negocjatorka”
  23. Konefał A. „Nie patrz”
  24. Clark I. „Nie sposób zapomnieć”
  25. Sosna A. „Niespodziewany prezent”
  26. Kalbarczyk A. „Nieznajomi”
  27. Steel D. „Palazzo”
  28. Archer J. „Po moim trupie”
  29. Schrammek D. „Podaj dalej”
  30. Poston A. „Poważny i nie romantyczna”
  31. Wakatake Ch. „Pójdę sama”
  32. Klicka B. „Renata”
  33. Zakrzewska A. „Rubinowa akwarela”
  34. Michaels F. „Spadające gwiazdy”
  35. Szczęsna A. „Szczęście w prezencie”
  36. Stasio-Siga J. „Szewcowa”
  37. Mika J. „Szkielet”
  38. Skawran K. „Szydełko: obrusy, serwety”
  39. Kościelny P. „Szymek”
  40. Majcher M. „Taka piękna śmierć”
  41. Krasińska A. „W objęciach mroku”
  42. Parthoens L. „Smerfy i wioska dziewczyn”
  43. Kołodziejczyk M. „Wszystkie twoje ślady”
  44. Suchocka A. „Zimowe zapomnienie”
  45. Jóźwik K. „Złotowłosa”
  46. Moje pierwsze cyferki”
  47. Pospisilova Z. „Wesoła nauka”
  48. Slanska Z. „Moje pierwsze kolory”
  49. Tylek A. „Moje pierwsze literki”

Wrzesień 2023

  1. Przewoźniak M. „Cześć śmieciareczko”
  2. Przewoźniak M. „Spotkania i sprzeczki małej Śmieciareczki”
  3. Bajki 5 minut przed snem
  4. Wierzbicka K. „Maciuś i Leon jeżdżą na rowerze”
  5. Wierzbicka K. „Maciuś i Leon zasypiają sami”
  6. Wierzbicka K. „Maciuś i Leon idą do lekarza”
  7. Krzemień-Przedwolska J. „Miś Foszek nie chce robić siusiu na nocniczek”
  8. Krzemień-Podolska J. „Miś Foszek nie chce iść do przedszkola”
  9. Krzemień-Podolska J. „Miś Foszek nie chce kłaść się spać”
  10. Magier D. „Trolle 2 – moje bajeczki o trollach”
  11. Litchfield D. „Niedźwiedź, pianino, pies i skrzypce”
  12. Krzemień-Przedwolska J. „Miś Foszek nie chce jeść warzyw”
  13. Płatkowska P. „Wędrówka Kropelki”
  14. Faber P. „Gdy zapadnie noc: kto pracuje kiedy śpimy?”
  15. Nowa kolekcja bajek
  16. Tylman J.F. „Miłość na czterech łapach”
  17. Widzowska A. „Dzień fajności”
  18. Bright R. „Przytulazaur”
  19. Mikołajczyk A. „Stary parasol”
  20. Mikołajczyk A. „Tajemnice znaczków z Afryki”
  21. Malicka M. „Gazetka szkolna”
  22. Stanecka Z. „Kto pulubi trolla?”
  23. Papuzińska J. „Złota Panna”
  24. Cieśla J. „Jaś, zaginiona księga gnomików”
  25. Masza i Niedźwiedź: bajeczki na dzień dobry”
  26. Jantii R. „Myszonek chce po swojemu”
  27. Keller K. „Czego nie lubi nieśmiałość”
  28. Wierszyki plączące języki”
  29. Cleo i Cuquin: nowa kolekcja bajek”
  30. Cwynar K. „Nowa kolekcja bajek”
  31. Korbiel M. „Tajemnica Maksa”
  32. Korbiel M. „Najlepszy prezent”
  33. Rentta S. „Tygrysek Tolek nurkuje”
  34. Keller K. „Co lubi miłośc”
  35. Stevens B. „Kapryśne wróżki”
  36. Cleo i Cuquin na tropie”
  37. Mikołajczak A. „Gdzie jest jajo?”
  38. Bright R. „Gekon, który odkrył echo”
  39. Ace L. „Dziewczyny”
  40. Ace L. „Chłopcy”
  41. Bajki 5 minut przed snem
  42. Bajki 5 minut przed snem
  43. Bajki 5 minut przed snem
  44. Żmichowska B. „Opowieści z większym dreszczykiem”
  45. Czornyj M. „Niebezpieczna propozycja”
  46. Król J. „Łowca”
  47. Szczygielski B. „Dzień gniewu”
  48. Audrian A. „Odruch”
  49. Urguhart A. „Rzeźnik i strzyżyk”
  50. Guillory J. „The wedding date: randka w ciemno”
  51. Tarros R. „Rzeczy, których nie dokończyliśmy”
  52. Mikos M. „Wróć do mnie”
  53. Harding R. „Zamiana”
  54. Mackintosh C. „Nie szukaj mnie”
  55. Zawadzka N. „Na wschód od Breslau”
  56. Scottoline L. „Powrót Anny”
  57. Horwath W. „Dziewczyna z Konstancina”
  58. Abe S. „Dziewczyna z Titanica”
  59. Cross G. „Zaginiona”
  60. Barker D. „Rodzina jest najwazniejsza”
  61. Bianek K. „Pokochaj mnie jeszcze raz”
  62. Lennox J. „Wszystko, czego o sobie nie wiemy”
  63. Lennox J. „Okruchy życia”
  64. Jeronim-Gałuszka G. „Gdybyś wiedziała”
  65. Agopsowicz B. „Kresowe nadzieje”
  66. Lis A. „Guziki”
  67. Górna A. „Dolina straconych złudzeń”
  68. Paci F. „Miłość w Auschwitz”
  69. Janiszewska I. „Amok”
  70. Tomala W. „Contandina w sieci kłamstw”
  71. Rybak J. „Doktorat”
  72. Formella E. „Dom pod szczęśliwą gwiazdą”
  73. Ziobro A. „Domki z kart”
  74. Lindgren A. „Dzieci z Bullerbyn”
  75. Janiszewska I. „Histeria”
  76. Michalik M. „Jesteś głosem mojego serca”
  77. Lutostański M. „Kochając dwie kobiety”
  78. Cedlerska P. „Lalkarz”
  79. Nova V. „Mia: najlepszy moment by odejść”
  80. Wochlik J. „Miłość na niby”
  81. Monkiewicz N. „Moredrstwo w piątek trzynastego”
  82. Kościelny P. „Nagonka”
  83. Palonek N.K. „Nieustanna gra pozorów”
  84. Radziejewski D. „Ostatnie powitanie”
  85. Regan L. „Ostatnie wyznanie”
  86. Bielska M. „Pochłonięte”
  87. Konopek I. „Skazani na wolność”
  88. Sakowicz A. „Skrawki przeszłości”
  89. Roslund A. „Słodkich snów”
  90. Zakrzewska A. „Słodko-gorzkie sekrety”
  91. Rolska J. „Synowie wojny”
  92. Lis A. „Testament”

Sierpień 2023

  1. Walser H. „Anioł w piekle Auschwitz”
  2. Tremayne S.K. „Czarna woda”
  3. Minier B. „Dolina”
  4. Lwowski M. „Dziewczyny z Powstania Warszawskiego”
  5. Żukowski J. „Dzikie zwierzęta”
  6. Majewska M. „Nauka czytania „
  7. Hryniszak M. „Fikcyjny ja”
  8. Clark B. „Frnaklin idzie do szpitala”
  9. Winiarczyk A. „Gdy wracam”
  10. Stachula M. „Idealna”
  11. Sadowska D. „Kiedy się znowu zobaczymy”
  12. Jackson L. „Kłamca, kłamca”
  13. Piotrowski P. „Kod Himmlera”
  14. Walker A. „Kolor purpury”
  15. Minier B. „Krąg”
  16. Rogala M. „Krzyk za oknem”
  17. Horwath W. „Lisica”
  18. Serafin K.M. „Lokator”
  19. Minier B. „Lucia”
  20. Kubik S. „Mennonitka i hrabia”
  21. Obuch M. „Metoda na wnuczkę”
  22. Eliot G. „Młyn nad Flossą”
  23. Michta I. „Moje emocje”
  24. Żukowski J. „Na wsi”
  25. Kieres T. „Nic nie mów”
  26. Sakowicz A. „Nić przeznaczenia. Muślinowa saga”
  27. Minier B. „Noc”
  28. Marcinowski M. „Nowe uczucia i emocje”
  29. Krzyżanek J. „Olek i psotny kotek”
  30. Glica D. „Osiemnastka”
  31. Minier B. „Paskudna historia”
  32. Knedler M. „Pewnego razu w Wenecji”
  33. Lange W. „Pokojówka”
  34. Minier B. „Polowanie”
  35. Bone E. „Pory roku”
  36. Maximus A. „Posłaniec”
  37. Hryniszak M. „Poza nawiasem”
  38. Astley N. „Poznaję kolorowe litery”
  39. Poznaję zawody
  40. Jewell L. „Pozostała rodzina”
  41. Godoy A. „Przez moje okno”
  42. Skendandore A. „Sekret pielęgniarki”
  43. Fiszer R. J. „Spełnione marzenia”
  44. Pruska A. „Ślady zostają”
  45. Kummerow M. „Światło w oknie”
  46. Rosa S. „To, co nie nasze”
  47. Jax J. „Trzy kobiety”
  48. Michta J. „Ubieram się”
  49. Liszewska J. „W domu”
  50. Laska M.U. „W drodze po szczęście”
  51. Głowińska A. „W kuchni”
  52. Liszewska J. „Szanuję – nie marnuję”
  53. Preston N. „Wyspa”
  54. Beaton M.C. „Za wcześnie na śmierć”
  55. Chapman J. „Zacisze krecika”
  56. Tremayne S.K. „Zanim umarłam”
  57. Schabowski C. „Zegarmistrz z Dachau”
  58. Mioduszewska C. „Złodziejki żon”
  59. Michta I. „Życie na wsi”

Lipiec 2023

  1. Shen L.J. „Beautiful graves”
  2. Willingham S. „Błyski w mroku”
  3. Fabisińska L. „Bolek i Lolek odkrywają Bałtyk”
  4. Fabisińska L. „Bolek i Lolek poznają sekrety lasu”
  5. Fabisińska L. „Bolek i Lolek zdobywają Tatry”
  6. Whelan  J. „Do usłyszenia”
  7. Piasecka W. „Dom pełen tajemnic”
  8. Wierzchowska W. „Francuska dwórka”
  9. Żarski P. „Grzęzawisko”
  10. Paszyńska M. „Hańba”
  11. Maciejczuk E. „Highway of dreams”
  12. Zyskowska K. „Historia złych uczynków”
  13. Mackie B. „Jak zabiłam swoją rodzinę”
  14. Stelar M. „Krzywda”
  15. Kasprezyk M. „Kusząca propozycja”
  16. Ng C. „Małe ogniska”
  17. Widłak W. „Pan Kuleczka: marzenia”
  18. Kamos M. „Miłość i zemsta”
  19. Lynes S.E. „Mój były”
  20. Piotr J. „Mroczne serca”
  21. Bulicz-Kasprzak K. „Nalewka zapomnienia”
  22. Stelar M. „Niepamięć”
  23. Jagiełło J. „Obfitość”
  24. Cedlerska P. „Od ognia piekielnego”
  25. Dai Randel W. „Ostatnia Róża Szanghaju”
  26. Gargaś G. „Paradise”
  27. Tomala W. „Powrót wroga”
  28. Targosz K. „Róża z piór”
  29. Widłak W. „Pan Kuleczka: spotkanie”
  30. Sparks N. „Ślub”
  31. Savaes L. „Tamtego lata”
  32. Gale C. „Ukryte intencje”
  33. Friend N. „Wilki się czają”
  34. Czornyj M. „Wina”
  35. Haner K. „Wycena”
  36. Szwedo K. „Z uczuciem nie wygrasz”
  37. Kubik S. „Zakochana zakonnica”
  38. Sawicka A. „Zapisane w sercu”
  39. Chmurska P. „Czas na sen”
  40. „Poznaj Muminki”
  41. Drabik W. „Dzień Strażaka”
  42. „Dzień z Peppą i jej przyjaciółmi”
  43. Wołoszyn W. „Jano i Wito jadą autem”
  44. Wnukowski M. „Kot Łatek”
  45. Wnukowski M. „Kura u doktora”
  46. Nisiewicz A. „Minio, mamka i szczęśliwe krowy”
  47. Wnukowski M. „Miś u doktora”
  48. Ślizowska M. „Moje czytanie sylabowe”
  49. Grabias S. „Moje mapy świata”
  50. Grabias S. „Moje pory roku”
  51. Grabias S. „Moje rodzinki”
  52. Grabias S. „Moje zwierzęta”
  53. „Muminek i mały duch”
  54. „Muminek i pierwszy śnieg”
  55. Dungworth R. „Muminek i złoty liść”
  56. Grabowska A. „Uwaga, potrzebna rozwaga”
  57. Korycińska A. „W szkole jest fajnie”
  58. Li A. „Więcej przygód w Dolinie Muminków”
  59. Martins G. „Koci domek Gabi”

Czerwiec 2023

  1. Macko M.M. „Cykada na parapecie”
  2. Drawska G. „Czerwone oleandry”
  3. Hendricks G. „Doskonała para”
  4. Skibicka-Maksymowicz L. „Dziewczynka, która nie potrafiła nienawidzić”
  5. Siatecki A. „Kocha nie oczekując wzajemności”
  6. Czapczyńska M. „Kochankowie z deszczu”
  7. Karecka A, „Kolacja z Jaredem Woolfem”
  8. Kołakowska A. „Lato jak w filmie”
  9. Szczęsna A. „Lato z Ritą”
  10. Kosowska J. „Madeira”
  11. Kalinowski J. „Miejsca cieniste”
  12. Jeż A. „Miłość, proszę pani”
  13. Morelli L. „Nocny portret”
  14. Głogowska K. „Ostatni diament”
  15. Baker T. „Ostre małe cięcia”
  16. Stachula M. „Pisarka”
  17. Ciwińska-Roszak E. „Pokój z widokiem na miłość”
  18. Janus K. „Prośba o przebaczenie”
  19. Typańska J. „Przeszłość powraca”
  20. Tatkowska K. „Przezroczyste skrzydła”
  21. Wilczyńska K. „Przyjaźń all inclusive”
  22. Ellis D. „Przyjrzyj się”
  23. Targosz K. „Sanatorium doktora Kramera”
  24. Pruska A. „Sezon na zbrodnie”
  25. Rogoziński A. „Siła złego na jednego”
  26. Goździalska M. „Skandaliczne życie modelek”
  27. Wagner M. „Spełnione marzenia”
  28. Woods E.C. „Sypiając z psychopatą”
  29. Ostaszewski R. „Śmierć śląskiej matki”
  30. Carr J.A. „Uciekłem z getta”
  31. Krasińska A. „W objęciach niewoli”
  32. Parlato T. „Wszystkie mroczne miejsca”
  33. Bałenkowska A. „Wyśniony koncert”
  34. Redondo D. „Zanim przyjdzie potop”
  35. Nielsen K.C. „Zbawiciel z Hvidovre”
  36. Sobieszczańska M. „Złoty krąg”

Maj 2023

  1. Wysoczańska B. „Aktoreczka”
  2. Kapla G. „Bez przebaczenia”
  3. Zakrzewska A. „Błękitny koliber”
  4. Mrok W. „Bohater”
  5. Gorzka M. „Burza”
  6. Liszewska L. „Czarny motyl”
  7. Czornyj M. „Fatum”
  8. Davis L.G. „Idealni rodzice”
  9. Leśniak P. „Kim jesteś?”
  10. Mackenzie M. „Kolekcjoner”
  11. Whitaker Ch. „Koniec jest początkiem”
  12. Breuda M. „Kto by pomyślał”
  13. Socha N. „Mgły Toskanii”
  14. Moss M. „Mordercze instynkty”
  15. White L.A. „Nasze idealne małżeństwo”
  16. Przybyłek A. „Nic piękniejszego od miłości”
  17. Niemczynow A.H. „Sen na pogodne dni”
  18. Niemczynow A.H. „Bluszcz”
  19. Niemczynow A.H. „Którędy do raju”
  20. Magiera K. „Panie z jeziora”
  21. Douglas C. „Para spod numeru 9”
  22. Galiński J. „Pod górkę”
  23. Kruszewska J. „Pomimo wszystko”
  24. Stelar M. „Przegrana”
  25. Kańtoch A. „Samotna”
  26. Gortych S. „Schronisko, które przetrwało”
  27. Creed B. „Serce zdrajcy”
  28. Gajdziński P. „Sierociniec janczarów”
  29. Ware R. „Ta dziewczyna”
  30. Krauze M. „Taką sobie ciebie wymarzyłem”
  31. Logan T.M. „Tylko wróć przed północą”
  32. Massakowska Z. „Willa na Zehlendorfie”
  33. Puzyńska K. „Zgłoba”
  34. Rozenberg A. „Znaki szczególne”

Kwiecień 2023

  1. Czarnecka R. „Aleja Białych Róż”
  2. Rivers J.B. „Dieta IF”
  3. Mizera J. „Dieta okienkowa”
  4. Zalewska R. „Druga szansa”
  5. Markiewicz S. „Jeszcze jeden rok”
  6. Gorzka M. „Krwawnica”
  7. Matusiak A. „Naznaczona”
  8. Lis A. „Niebieski”
  9. Niemtur M. „Niebo nad Paryżem”
  10. Socha N. „Pokój Kołysanek”
  11. Przydryga E. „Pomornica”
  12. Fung J. „Post przerywany dla początkujących”
  13. Fleck A. „Post przerywany: prawidłowe i bezpieczne stosowanie”
  14. Antoniewicz E. „Przypowieść o pięknej miłości”
  15. Miśkiewicz E. „Sen przychodzi nad ranem”
  16. Grabowski M. „Sędzia sprawiedliwy”
  17. Getner J. „Ślubów nie będzie”
  18. Wolwowicz K. „Toksyczne układy”
  19. Stephens G. „Ucztuj, pość, powtórz”
  20. Stelar M. „Wybrana”
  21. Sołtys-Chmielowicz A. „Zaburzenia artykulacji”
  22. Wolska G. „Żona gangstera”

Marzec 2023

  1. Grabowska A. „Antek i dzikie serce”
  2. Fijałkowski R. „Będę tu z tobą”
  3. Sutanto J. „Cztery ciotki i trup”
  4. Rosik D. „Czulsza niż dotyk”
  5. Kane D. „Dobra żona”
  6. Sinicka A. „Florystki”
  7. Keller K. „Franek sprząta zabawki”
  8. Gurynowicz K. „Hela sama zasypia”
  9. Czornyj M. „Inkarnator”
  10. Smith M. „Kochająca żona”
  11. Wojtkowiak-Skóra P. „Kolory”
  12. Heald R. „Konsultantka”
  13. Konefał A. „Kruchość serca”
  14. Rybakiewicz A. „Lekarka nazistów”
  15. Rosa S. „Manipulantka”
  16. Garkowska M. „Most pomiędzy słowami”
  17. Zimniak M. „Nasza prywatna gra”
  18. Ng C. „Nasze zaginione serca”
  19. Zięba A.D. „No a jak”
  20. A. Sinicka „Obserwatorka”
  21. Pawłyszyn A. „Ołowiana godzina”
  22. Dzierżek A. „Padlina”
  23. Groszek-Abramowicz A. „Panna Mysia w krainie dinozaurów”
  24. Witkiewicz M. „Perfumeria na rozstaju dróg”
  25. Kościelny P. „Pokot”
  26. Hawkins R. „Pokój na piętrze”
  27. Lynes S.E. „Prawdziwe przyjaciółki”
  28. Rogala M. „Przerwany pokaz”
  29. Bisek-Grąż M. „Przystanek”
  30. Hewitt K. „W godzinie próby”
  31. Krasińska A. „W objęciach nazisty”
  32. Garkowska M. „Wybór matki”
  33. Biernacka-Drabik M. „Za żywopłotem”
  34. Turek D. „Zawsze razem”
  35. Piątek K. „Złamana laleczka”
  36. Szczypczyńska A. „Zostań u mnie na noc”

Luty 2023

  1. 1. E. Roca „Bo ci przyłożę”
  2. E. Roca „Ale smrodek”
  3. K. Michalak „Była sobie miłość”
  4. A. Garza „Chcę twojego życia”
  5. B.A Paris „:Dylemat”
  6. K. Wolwowicz „Fałszywe tropy”
  7. K. Misiołek „Hashtag: moje piękne życie”
  8. K. Mikołajczyk „Kiedy cię ujrzałem”
  9. L. Gardner „Kochać mocniej”
  10. G. Drawska „Mroczne miejsca”
  11. E. Miśkiewicz „Nasza pierwsza piosenka”
  12. M. Ron „Nasza wina”
  13. K. Wójciak „Nie mów nikomu”
  14. K. Wolwowicz „Niewinne ofiary”
  15. M. Łada „Nowa wiadomość”
  16. P. Piotrowski „Prawo matki”
  17. E. Roca „Proszę, dziękuję, przepraszam”
  18. E. Salwin „Rewia”
  19. D. Ponińska „Romantyczni w Paryżu”
  20. A. Kleiber „Rubinowe gody”
  21. J. Chwistek „Ruletka”
  22. A. Lis „Siostra wirtuoza”
  23. K. Beśka „Sygnały”
  24. E. Roca „Tak się nie mówi”
  25. M. Kaźmierczak „To mnie zabije”
  26. E. Roca „To moje”
  27. A. Węgłowski „Upierz
  28. B.A Paris „Uwięziona”
  29. K. Wolwowicz „W otchłani”
  30. A. Sakowicz „W sieci”
  31. A. Tywonek „Weronika”
  32. J. Corry „Wszystkie nasze kłamstwa”
  33. S. Becket „Zimne ognie”
  34. S. Trojanowska „Żona nazisty”
Skip to content