Droga na Biały Grąd

8 szt.  ławek  i koszy zostało zamontowanych wzdłuż drogi od msc. Mścichy w kierunku tzw. Białego Grądu. Mają one służyć mieszkańcom naszej gminy oraz  turystom  spacerującym w kierunku tego malowniczego zakątka,  cieszącego się coraz większym zainteresowaniem zwiedzających teren BPN i jego otuliny. Dla zmotoryzowanych podróżnych został przygotowany parking w msc. Mścichy, gdzie można swobodnie zostawić samochód i dalej udać się pieszo lub na rowerze. Całość prac wykonali pracownicy Zakładu Komunalnego w Radziłowie.

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia naszej gminy – miejsca wpisanego w pejzaż urokliwego Podlasia, zachęcającego turystów bogactwem krajobrazu, czystym powietrzem, a także  gościnnością mieszkańców oraz przychylnością władz samorządowych.

Wójt Gminy Radziłów
Krzysztof Milewski 

Skip to content