ZAPRASZAMY NA WAKACJE Z PROJEKTOREM

Biblioteka Samorządowa w Radziłowie zaprasza wszystkie dzieci na zajęcia z Projektorem, które odbędą się w ostatni tydzień wakacji tj. w dniach 28.08 – 01.09.2018 r. w godz. 9.00 – 14.00.
Tematem przewodnim zajęć animacyjno – artystycznych, które poprowadzą studenci – wolontariusze z woj. podkarpackiego, będzie „pierwsza pomoc”.

Serdecznie zapraszamy!

PROJEKTOR – wolontariat studencki” to program realizowany przez Fundację Edukacyjną Przedsiębiorczości. Autorem i Fundatorem jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności, a pierwowzorem programu była Zielona Akcja, zorganizowana w 2001 roku. Przez pewien czas program realizowało Stowarzyszenie KLANZA i Fundacja Rozwoju Wolontariatu. Celem programu jest aktywizacja i przeciwdziałanie wykluczeniu dzieci i młodzieży z małych miasteczek i wsi w całej Polsce poprzez rozwijanie ich pasji i zainteresowań, odkrywanie talentów i potencjału drzemiącego zarówno w studentach, jak i w uczestnikach projektów.Wolontariuszami w Projektorze są studenci rozmaitych kierunków, z różnych uczelni na terenie całego kraju.

pobrane (4)

 

Skip to content