Gminny Konkurs Recytatorski „Ku wartościom…”

9.06.2017 r. w Szkole Podstawowej w Radziłowie odbyła się kolejna edycja Gminnego Konkursu Recytatorskiego  „Ku wartościom…” Dzięki zaproszeniu od organizatorów – pani Ewy Zielińskiej i pani Doroty Nerkowskiej mogli w nim uczestniczyć także dyrektor i pracownicy Biblioteki Samorządowej w Radziłowie, zasiadając w składzie komisji konkursowej. W konkursie, który poprowadziły Julia i Wiktoria Odachowskie,  uczestniczyli uczniowie klas IV-VI ze szkół podstawowych w Kramarzewie, Słuczu i Radziłowie, którzy recytowali wiesze poświęcone cennym i pielęgnowanym w życiu wartościom. Komisja konkursowa wyłoniła następujących zwycięzców:

– I miejsce: Angelika Chaberek, ucz. kl. VI A SP w Radziłowie;

– I miejsce: Karol Bagiński, ucz. kl. V SP w Kramarzewie;

– II miejsce: Agnieszka Paulina Konopka, ucz. kl. VB SP w Radziłowie;

– III miejsce: Wiktoria Mikucka, ucz. kl. IV SP w Słuczu;

i wyróżniła recytatorów:

– Joannę Zakrzewską, ucz. kl. VI A SP w Radziłowie, Kamila Artura Konopkę, ucz. kl. VA SP w Radziłowie, Sylwię Konopkę, ucz. kl. V SP w Kramarzewie i Dominikę Karwowską, ucz. kl. IV SP w Radziłowie.

Uczennice kl. VI A ze Szkoły Podstawowej w Radziłowie: Angelika Chaberek i Joanna Zakrzewska zaprezentowały samodzielnie napisane wiersze. Nagrody, dyplomy i podziękowania wręczyła uczestnikom Dyrektor SP w Radziłowie – pani Teresa Dziekońska. Organizatorom serdecznie dziękujemy za zaproszenie i powierzenie jakże odpowiedzialnej funkcji członków Jury. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

« z 2 »
Skip to content