Zestawy edukacyjno – dydaktyczne dla przedszkolaków z Radziłowa

W dniu 7 września 2016r.  w siedzibie Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Podlaskiego Oddziału Regionalnego w Łomży przy ul. Nowej 2, odbyło się oficjalne przekazanie zakupionych przez ARiMR, zestawów edukacyjnych dla przedszkoli z siedmiu gmin województwa podlaskiego.

W imieniu Prezesa ARiMR- Pana Daniela Obajtek- przekazania zestawów dydaktycznych dla Szkół, dokonała Dyrektor Podlaskiego Oddziału Regionalnego ARiMR- Pani Beata Alina Orzołek wraz z Z-cą Dyrektora -Panem Tomaszem Krukowskim.

Akty przekazania zestawów edukacyjno-dydaktycznego z rąk Dyrekcji POR ARiMR odebrało siedmiu Dyrektorów Szkół z gmin o najniższym wskaźniku dochodu w przeliczeniu na jednego mieszkańca w województwie podlaskim.

Wśród obdarowanych szczęśliwców znalazły się szkoły: Szkoła Podstawowa w Zbójnej, Szkoła Podstawowa w Przytułach, Szkoła Podstawowa w Turośli, Szkoła Podstawowa w Radziłowie, Szkoła Podstawowa w gminie Kobylin Borzymy, Szkoła Podstawowa w Krypnie oraz Szkoła Podstawowa w Nowym Dworze.

Zestawy edukacyjne ufundowane przez ARiMR to przede wszystkim pomoce dydaktyczne dostosowane do wieku dzieci, jak również książki, zabawki edukacyjne, a także artykuły plastyczne.

 

Skip to content