Festyn Rodzinny w Szkole Podstawowej w Klimaszewnicy

Dzień Rodziny to w naszej szkole wyjątkowe święto. Kolejny raz udowodniliśmy, jak ważne jest podtrzymywanie i pielęgnowanie więzi pomiędzy dzieckiem a jego rodzicami. W dzisiejszym ferworze ludzkich spraw łatwo zapominamy o tym, że pozytywne relacje rodzinne sprzyjają rozwojowi dziecka jako istoty szczęśliwej, kształtują jego postawę i stosunek do ludzi w dorosłym życiu.

23 maja 2024 roku na boisku Szkoły Podstawowej w Klimaszewnicy zorganizowano festyn z okazji Dnia Rodziny. Ideą pikniku rodzinnego było promowanie zdrowego stylu życia, poprawienie relacji z bliskimi, zorganizowanie alternatywnej formy spędzania wolnego czasu poprzez wspólną zabawę. Przybyłych gości przywitała sprzyjająca aura. W imprezie aktywnie uczestniczyli: pani Dyrektor, pani Wicedyrektor, wszyscy nauczyciele i pracownicy, uczniowie i przyjaciele naszej szkoły. Oprawą muzyczną oraz prowadzeniem atrakcji podczas festynu zajęła się Pani Izabela Randzio „Wodzirej Band”. Duży wkład w organizację święta włożyła Rada Rodziców.

Dzień Rodziny otworzyła prezentacja umiejętności artystycznych i wokalnych przez uczniów oddziałów przedszkolnych grup A i B oraz klas 1 i 2. Rodziny z dumą i radością oklaskiwały występy swoich latorośli.

Swoją obecnością zaszczycili nas Wójt Gminy Radziłów – Krzysztof Milewski, Wicestarosta Powiatu Grajewskiego – Maria Gwiazdowska, Kierownik DPS w Mścichach – Sylwia Laskowska, Radna Wsi Klimaszewnica – Agnieszka Kozikowska, Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej – Zofia Jaśkowska, Przedstawiciele Firmy Gemmi Pan Krystian Zyśk i Pani Ewelina Barżykowska, Porucznik Arkadiusz Kuśmierek oraz żołnierze CIMIC zgrupowania WZZ Podlasie, Przewodnicząca Rady Rodziców oraz Sołtys Wsi Klimaszewnica – Sylwia Gordon, Prezes Klubu Niepokonani Klimaszewnica – Krzysztof Klimaszewski, Elżbieta Wysocka wraz z członkiniami Klubu Seniora w Okrasinie. 

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego ważnego dla nas wydarzenia, wszystkim sponsorom za okazane serce i ofiarność.  Mamy nadzieję, że wasze wsparcie i zaangażowanie w nasz rozwój będzie owocowało w dalszych latach..

Sponsorzy: Rodzice SP w Klimaszewnicy, Mlekpol, Sklep InterMarche Grajewo, Izabela Randzio Wodzirej Band,  Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Radziłowie, Gemmi Development, Michał Mordasiewicz

Zapraszamy za rok:)

Skip to content