Kiermasz Bożonarodzeniowy i spotkanie z Mikołajem

10 grudnia 2023r. był magicznym dniem zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych mieszkańców Gminy Radziłów. Podczas zorganizowanego przez Bibliotekę Samorządową w Radziłowie, Urząd Gminy Radziłów oraz OSP Radziłów Kiermaszu Bożonarodzeniowego można było poczuć atmosferę Świąt Bożego Narodzenia za sprawą ręcznie wykonanych przez lokalnych artystów ozdób świątecznych. Piękne choinki i srtoiki, kolorowe girlandy oraz migoczące światełka pozwoliły poczuć magię tego wyjątkowego czasu. Na stoiskach znaleźć można było niepowtarzalne prezenty, które idealnie sprawdzą się pod choinką. Słodkie pyszności i gorące, aromatyczne napoje oferowane przez Koło Gospodyń Wiejskich w Radziłowie cieszyły podniebienia wszystkich uczestników Kiermaszu.

Punktem kulminacyjnym imprezy było przybycie Mikołaja. W tym roku, pokonując zaśnieżone drogi, dotarł On do nas bryczką powożoną przez Elfa. Wszystkie dzieci czekały na Niego w parku przy Urzędzie Gminy Radziłów skąd odprowadziły Go do specjalnie dla Niego przygotowanej Sali, rozświetlonej malowniczymi światełkami. Każde grzeczne dziecko mogło liczyć na pogawędkę z Mikołajem oraz słodki upominek.

Drogi Mikołaju, dziękujemy Ci za niezapomniane chwile, za piękną atmosferę, którą ze sobą przywiozłeś oraz za czas , który poświęcasz nam co roku.

Serdeczne podziękowania składamy także Stajni Basetla za dowiezienie Mikołaja przepięknym zaprzęgiem konnym.

Dziękujemy również UG Radziłów i OSP Radziłów za pomoc przy organizacji wydarzenia.

Skip to content