Jarmark Bożonarodzeniowy

W niedzielę, 11 grudnia 2022r, odbył się w Gminie Radziłów Jarmark Bożonarodzeniowy. Było to naprawdę wyjątkowe wydarzenie, pełne świątecznego klimatu i radości.

Na jarmarku znaleźliśmy wiele ciekawych stoisk z rękodziełem, gdzie można było kupić piękne, ręcznie robione ozdoby choinkowe i inne dekoracje świąteczne, szydełkowe maskotki. Wokół rozbrzmiewały kolędy i świąteczne piosenki, a w powietrzu unosił się zapach przepysznej zimowej herbaty przygotowanej mieszkańcom przez KGW Radziłów i ciasteczek świątecznych. Wszystko to prezentowane było przez uśmiechniętych, świątecznych sprzedawców, którzy dodawali jeszcze więcej radości i uroku do całego wydarzenia.

Jarmark był również miejscem spotkania ze świętym Mikołajem, który przyjechał na koniu. Wszyscy bardzo się ucieszyliśmy z tego wyjątkowego spotkania i dziękujemy świętemu Mikołajowi za przybycie.

To był naprawdę niezapomniany dzień pełen radości i świątecznego klimatu przygotowany przez Biblioteka Samorządowa w Radziłowie. Już nie możemy się doczekać kolejnego Jarmarku Bożonarodzeniowego!

Dziękujemy Koło Gospodyń Wiejskich w Radziłowie, Koło Gospodyń Wiejskich w Kieljanach, Klub Senior+ w Okrasinie, Szkoła Podstawowa w Radziłowie oraz prywatnym osobom za obecność i współpracę!

Skip to content