Kulturalna jesień

W ramach programu Podlaskie Lokalnie grupa nieformalna Klub Razem zrealizował projekt pod nazwą „Kulturalna jesień”, w ramach którego odbyły się:

-warsztaty wokalno-muzyczne „Jesienna piosenka”,

Lekcje śpiewu były prowadzone pod fachowym okiem instruktorki Pani Weroniki Jeleśniański. W zajęciach uczestniczyły młodsze i starsze dziewczyny, z których część należy do zespołu ,,Jarzębinki” działającego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Radziłowie. Młode artystki z zapałem poznawały swoją barwę głosu, brzmienie, kształtowały oddech, wymowę, tonację i dykcję. Ponadto miały też możliwość udoskonalenia swoich umiejętności muzycznych w Szkole Dźwięków VOC
w Białymstoku.

-zajęcia taneczne „Jesienna zumba”,

W zajęciach tanecznych brało udział 20 dzieci w wieku 6-14 lat prowadzonych przez Studio Tańca BK Step w Łomży. Oprócz rozwoju ruchowego młodzi uczestnicy otrzymali dużą dawkę endorfin, uśmiechu i pozytywnej energii.

-warsztaty plastyczno-artystyczne „Jesienne inspiracje”.

Na warsztatach plastyczno-artystycznych młodsi i starsi uczestnicy w sposób kreatywny i twórczy spędzili czas wolny. Wykonali wiele rozmaitych i pięknych dzieł, między innymi: kwiaty z rajstop i drutu, anioły z białych koszulek, talerze dekoracyjne, ozdoby świąteczne oraz obrazy o tematyce jesiennej.

Więcej informacji na stronie na facebooku Klub Razem.

Skip to content