Minister Mariusz Błaszczak nagrodził filmowców z ART Radziłów Crew

Gimnazjalistki z Radziłowa w konkursie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji uzyskały tytuł laureata. Spot filmowy „To nie musi się zdarzyć” zajął III miejsce
Ogłoszony przez MSWiA konkurs  skierowany był do uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz gimnazjów. Polegał na nakręceniu spotu filmowego promującego profilaktykę zatruć tlenkiem węgla oraz bezpieczeństwo przeciwpożarowe. Uczestnicy przesłali 241 prac konkursowych. Spot grupy filmowej ART Radziłów Crew z Gimnazjum w Radziłowie zajął III miejsce.

Minister Mariusz Błaszczak wręczył dyplomy i nagrody rzeczowe. Do szkoły powędruje także nagroda pieniężna.

Nagrodzony spot zrealizowany został przez  ekipę w składzie: Aleksandra Bagińska, Wiktoria Gądek, Julia Karwowska, Karolina Karwowska, Wiktoria Klimaszewska, Monika Mocarska, Oliwia Odachowska, Kamila Pieniążek, Anna Poszyler i Kamila Żmijewska.

Ostatnia zwycięska produkcja możliwa była dzięki wsparciu Mirosława Gądka – Prezesa OSP Radziłów oraz Krzysztofa Drozdowskiego.

Koordynatorem projektu na konkurs p.n. „Czad i ogień. Obudź czujność” jest Zbigniew Mroczkowski. Działająca w Gimnazjum w Radziłowie grupa  ART Radziłów Crew znana jest w kręgach młodych filmowców z szeregu osiągnięć zarówno ogólnopolskich jak i międzynarodowych.

 

źródło: www.radzilow.net

Skip to content