Wakacje z Biblioteką

Kochani, pierwsze dwa dni wakacji z naszą biblioteką już za nami i jesteśmy pełni radości! To były niezwykle kreatywne i aktywne dni, które przyniosły mnóstwo uśmiechów i pozytywnej energii.

Pierwszego dnia dzieci uczestniczyły w warsztatach, podczas których tworzyły wyjątkowe hotele dla owadów. Praca z naturalnymi materiałami, takimi jak drewno, szyszki, gałązki i wiele wiele innych, nie tylko dostarczyła im wiele radości, ale również pozwoliła nauczyć się, jak ważna jest ochrona środowiska i dbanie o naszych małych, skrzydlatych przyjaciół.

Drugiego dnia skupiliśmy się na twórczości manualnej, a efektem były przepiękne, kolorowe breloki. Każde dziecko mogło puścić wodze fantazji i stworzyć unikalny brelok, który będzie wspaniałą pamiątką z tych wakacyjnych dni. Nie zabrakło również zabaw, które pozwoliły dzieciom spędzić czas w ruchu.

Te niesamowite zajęcia są możliwe dzięki projektowi „Kraina Miodem Płynąca”, który realizujemy dzięki wsparciu finansowemu @FundacjaPFR w ramach programu #WakacyjnaAktywAKCJA. Serdecznie dziękujemy @FundacjaPFR za wsparcie i możliwość organizacji tych wspaniałych warsztatów!

Czekamy na kolejne dni pełne przygód, zabawy i nauki. Już nie możemy się doczekać, by zobaczyć, jakie niezwykłe projekty dzieci stworzą w nadchodzących dniach. Do zobaczenia w bibliotece!

Skip to content