Piknik z Biblioteką

W niedzielę, 23 czerwca 2024r. , Biblioteka Samorządowa w Radziłowie zorganizowała wyjątkowe wydarzenie pod hasłem „Piknik z Biblioteką”. To radosne spotkanie przyciągnęło mieszkańców w różnym wieku, oferując wiele atrakcji i niezapomnianych chwil.

Jedną z głównych atrakcji pikniku były ogromne bańki mydlane, które zachwycały zarówno dzieci, jak i dorosłych. Wielu uczestników miało okazję spróbować swoich sił w tworzeniu tych kolorowych cudów, co wywołało mnóstwo śmiechu i radości.

Podczas pikniku nie zabrakło również różnorodnych gier i zabaw. Dla najmłodszych przygotowano kącik z klockami, w którym można było bawić się klockami magnetycznymi, drewnianymi, klockami XXL oraz innymi kreatywnymi zestawami. Dzieci miały okazję puścić wodze wyobraźni i tworzyć niezwykłe konstrukcje.

Dodatkowo, wszyscy chętni mogli stworzyć własny ogród kwietny. Dla miłośników sztuki przygotowano stanowisko malarskie, gdzie każdy mógł pomalować motyla lub pszczółkę. Dzięki temu powstały piękne, kolorowe prace, które można było zabrać ze sobą na pamiątkę. Na małych miłośników morskich przygód czekał basen, w którym można było złowić ciekawe okazy ryb.

Nie mogło zabraknąć również pysznego jedzenia. Organizatorzy zadbali o smakowite kiełbaski i kaszankę z grilla, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Aromat pieczonych specjałów unosił się w powietrzu, przyciągając zgłodniałych uczestników pikniku.

Piknik z Biblioteką w Radziłowie okazał się strzałem w dziesiątkę. To wydarzenie pełne radości, zabawy i integracji społeczności lokalnej z pewnością na długo zostanie w pamięci wszystkich uczestników. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tej wspaniałej imprezy oraz wszystkim mieszkańcom za udział.

Do zobaczenia na kolejnym pikniku!

Skip to content