Dzień sportu w Gminie Radziłów

W niedzielę 20 sierpnia na korcie tenisowym przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Radziłowie, już po raz drugi odbył się Gminny Turniej Tenisa Ziemnego. Pomimo żaru jaki lał się z nieba nie zabrakło chętnych do rozgrywek. Turniej przebiegał w atmosferze zdrowej rywalizacji, pod czujnym okiem p. Zdzisława Koniecko, a uczestnicy pokazali wysoki poziom umiejętności i zaangażowania. Pierwsze miejsce w zmaganiach zajął Damian Rogowski. Kolejno na podium uplasowali się Artur Trzaska oraz Paulina Trzaska. Nagrody dla zwycięzców wręczył wójt gminy Radziłów, Pan Krzysztof Milewski wraz z Panią Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Radziłowie Anetą Michałowską, którzy podziękowali wszystkim za udział i zaprosili na kolejną edycję turnieju w przyszłym roku.

Jednak to nie koniec atrakcji tego słonecznego dnia. Pomimo rywalizacji na korcie tenisowym odbyły się również dwa emocjonujące mecze towarzyskie. W pierwszym z nich zmierzyła się drużyna Akademii Małego Piłkarza oraz ich Rodzice. Ponadto mali piłkarze zaprezentowali pokazowy trening, a także rywalizowali w konkursach rzutów karnych i  żonglerki.

 W drugim meczu na murawie stanęli zawodnicy z drużyny Znicz Radziłów i zawodnicy Jastrzębia Knyszyn. Oba mecze reprezentowały wysoki poziom gry, a zarazem były pełne  emocjonującej walki o zwycięstwo. Pokazywały również , że piłka nożna to nie tylko sport, ale także sposób na integrację i budowanie relacji międzypokoleniowych. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz drobne upominki.

Dziękujemy wszystkim organizatorom, uczestnikom, a także kibicom, którzy tak dzielnie wspierali sportowców.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Skip to content