Dni Gminy Radziłów

22 i 23 lipca 2023 r. odbyły się Dni Gminy Radziłów. Sobotnia impreza obfitowała w wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Najmłodsi uczestnicy zabawy mogli skorzystać z dmuchanych zjeżdżalni, kącika malucha, popuszczać bańki mydlane oraz wziąć udział w festiwalu kolorów i bitwie wodnej. W tym samym czasie dorośli uczestnicy festynu mogli wsłuchać się w występy zaproszonych wykonawców, którzy zagrali nie tylko muzykę Disco Polo, ale również pop, czy rock. Niezapomniane wrażenia zagwarantował pokaz sztuki iluzji wykonany przez profesjonalnego iluzjonistę. Gdy wszyscy artyści zakończyli swoje występy tradycyjnie w godzinach nocnych odbyła się zabawa pod chmurką, prowadzona przez DJ-Sebix.

Niedziela 23 lipca przeminęła wśród odbywającego się Biebrzańskiego Jarmarku Staroci i Rękodzieła Ludowego. Nie zabrakło oczywiście atrakcji dla dzieci, dmuchanych zjeżdżalni, toru przeszkód, malowania twarzy, kolorowych warkoczyków i niesamowitych krzywych luster. Niezwykłe show wykonali animatorzy z Fabryki Zabawy w Grajewie. Zabawy i konkursy, w których do wygrania było wiele nagród, wywołały wśród dzieci wielką radość i chęć rywalizacji. Strefa animacji w niedzielne popołudnie wspierana była przez Lokalną Grupę Działania Biebrzański Dar Natury. Panie z LGD również przygotowały dla dzieci ciekawe konkursy z nagrodami. Mieszkańcy Naszej gminy oraz przybyli goście mieli również szansę sprawdzić swoje możliwości strzeleckie w mobilnej strzelnicy, a także odwiedzić stoisko Oddziału Regionalnego KRUS w Białymstoku z siedzibą w Grajewie. Niedzielne popołudnie umilił wszystkim występ zespołu Jarzębinki pod kierownictwem i opieką p. Elżbiety Jurskiej. Na zakończenie atrakcji Fabryka Zabawy zorganizowała wszystkim uczestnikom imprezy niesamowitą kąpiel w pianie –  piana show.

Tegoroczne Dni Gminy Radziłów pełne wrażeń przeminęły bardzo szybko, ale to nie koniec atrakcji w naszej Gminie. Już teraz zapraszamy na kolejne wydarzenia, a szczegóły wkrótce.

Skip to content