Świąteczna szansa na miłość

Urocze ekscentryczne nadmorskie miasteczko oferuje kobiecie na życiowym zakręcie nowy początek i być może szansę na nową miłość.
Właścicielka restauracji Annie Shark czuje, że straciła radość życia. Jej dzieci są już dorosłe, restauracja radzi sobie sama, a jej 26-letnie małżeństwo właśnie dobiegło końca. By wypełnić czymś czas, znajduje zimą posadę opiekunki zabytkowego domu nad morzem. Postanawia porzucić miejskie życie i rozpocząć nowy rozdział.
Po przybyciu do Willow Bay Annie zakochuje się w uroczym domu, orzeźwiającej morskiej bryzie i sezonowych atrakcjach, jakie oferuje miasteczko. Nie wspominając już o tym, że sąsiedzi przyjmują ją z otwartymi ramionami – to znaczy wszyscy z wyjątkiem gburowatego siostrzeńca właściciela domu. Jej obecność w rezydencji zakłóca jego plany dotyczące posiadłości. W miarę zbliżania się świąt Bożego Narodzenia w Willow Bay przyszłość Annie wydaje się coraz mniej pewna. Ale przy odrobinie świątecznej magii najtrudniejszy okres w jej życiu stanie się… sezonem drugiej szansy.

Nota wydawcy

Skip to content