Dowóz uczniów do szkół w roku szkolnym 2021/2022
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Radziłowie
Dowóz przez PKS
Dowóz na trasie
- Autobus 1 – Radziłów 7:00 – Konopki 7:15 – Wypychy 7:20 – Dusze 7:25 – Barwiki 7:35 – Racibory 7:40 – Brodowo7:45 – Radziłów szkoła 7:50
- Autobus 2 – Radziłów 7:00 – Pluty 7:15 –Brychy 7:25 – Łoje 7:30 –Czachy 7:35 – Radziłów szkoła 7:50
Odwóz na w/w trasie
- Poniedziałek , Wtorek, Środa – godz. 12:40; 13:40; 15:25
- Czwartek, Piątek – godz. 12:40; 13:40 ; 14:35
Dowóz na trasie przez
- Autobus kurs – Radziłów 7:15–Święcienin 7:20– Mścich 7:25– Okrasin 7:35- Ostrowik 7:40– Radziłów szkoła 7:50
Odwóz z w/w trasie
- Poniedziałek, Wtorek, Środa – godz. 12:40 ; 13:40 ; 15:25
- Czwartek, Piątek – godz. 12:40; 13:40 14:35
Uwaga: Codziennie kurs 13:40 przy odwozie wydłużony do miejscowości Klimaszewnica
Dowóz przez Zakład Komunalny w Radziłowie
Dowóz na trasie
- Radziłów 6:50 – Czerwonki 7:00– Borawskie 7:05 – Kieljany 7:10 – Kownatki 7:15 – Kramarzewo 7:20- Rydzewo Pieniążek 7:30 – Rydzewo Szlacheckie 7:35 – Radziłów Szkoła 7:50.
Odwóz na w/w trasie
- Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek – godz. 12:40; 13:30;
- Czwartek, Piątek kursy odwozu – godz. 14:30
- Poniedziałek Wtorek Środa kursy odwozu – godz. 15:20
Szkoła Podstawowa w Słuczu
Dowóz przez PKS
Dowóz
- Autobus– Radziłów 7:00- Glinki 7:10 – Słucz szkoła 7:20 – Wiązownica 7:25 – Zakrzewo 7:30 – Szkoła Słucz 7:35 – Radziłów szkoła 7:45
Odwóz
- Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek – Radziłów szkoła 13:35 – Słucz szkoła 13:50 – Wiązownica 13:55- Zakrzewo 14:00- Glinki 14:15
- Wtorek, Czwartek, Piątek – Szkoła Słucz 14:30 – Wiązownica 14:35- Zakrzewo 14:40- Glinki 14:55
- Poniedziałek, Środa – Szkoła Słucz 15:30 – Wiązownica 15:35 – Zakrzewo 15:40- Glinki 15:55
Uwaga
Godziny odwozów poszczególnych kursów mogą zmienić się w zależności od zakończenia zajęć lekcyjnych
Godziny przyjazdów autobusów w poszczególnych miejscowościach są godzinami przybliżonymi.