Agroturystyka U Eli

 

Klimaszewnica 2
19-200 Grajewo

Tel. kom.:509-094-428
Tel. kom.:662-833-232

,,Agroturystyka nad Biebrzą ‘’ jest położona na granicy Parku Biebrzańskiego, po drodze z Osowca do Radziłowa. Jest to znakomite miejsce do rodzinnych wypadów nad malowniczymi rozlewiskami krętej Biebrzy. Nieopodal naszej Agroturystyki znajduje się ukochane miejsce ornitologów-punkt widokowy ,, Biały Grąd’’. Nieco dalej bo około 10 km od nas znajduje się Twierdza Osowiec- obowiązkowy punkt zwiedzania. Przez Osowiec biegnie Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo. Dlatego też miłośnicy podróżowania na rowerze są u nas mile widziani.
Początek wiosny wyznacza bocian lądujący na naszym podwórkowym gnieździe. Od tego momentu biebrzańskie bagna żyją w rytmie śpiewających wielorakich ptaków. Szczególnymi przybyszami są Bataliony, które na przełomie kwietnia i maja rozpoczynają swoje barwne gody.
Atrakcji nie zabraknie również w naszym gospodarstwie. Będziecie mogli posmakować wiejskiego życia: podrzucić krowom siana, podebrać jajka czy pobawić się z naszymi domowymi ulubieńcami Funią i Olafem. Dzieci będą mogły pobujać się na hamaku, poskakać na trampolinie, pobawić się w piaskownicy i na zjeżdżalni.
Mamy do dyspozycji 2 pokoje dwuosobowe i jeden 4 osobowy. Do dyspozycji wspólna kuchnia i 2 łazienki. Do wykorzystania jest duża sala bankietowo-konferencyjna. Opcjonalnie serwujemy wiejskie śniadania.
Serdecznie zapraszamy.

Dodatkowe informacje:
Liczba pokoi: 3
Liczba miejsc: 8
Do dyspozycji gości:
Grill, Miejsce na ognisko, Kuchnia ogólnodostępna
Udogodnienia:
Klimatyzacja
Dla zmotoryzowanych:
Parking/Garaż (Parking, w cenie)
Dla biznesu:
Sala konferencyjna
Dla rodzin z dziećmi:
Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci, Piaskownica, Huśtawka, Zjeżdżalnia, Trampolina)

 

Skip to content