Struktura urzędu

Wójt Gminy
Krzysztof Milewski
tel. 86 273 71 22
e-mail: wojt@gminaradzilow.pl
Zastępca Wójta
Elżbieta Dymecka
pokój nr 7
tel. 86 273 71 14
e-mail: dymecka@gminaradzilow.pl
Referat Finansowy
Skarbnik Gminy – Kierownik Referatu Finansowego
Anna Jakubczyk
pokój nr 9
tel. 86 273 71 13
e-mail: skarbnik@gminaradzilow.pl
Główny Księgowy
Barbara Zalewska
pokój nr 11
tel. 86 273 71 16
e-mail: zalewska@gminaradzilow.pl
Główny księgowy jednostek oświatowych
Jolanta Łochowska
pokój nr 11
tel. 86 273 71 16
e-mail: lochowska@gminaradzilow.pl
Podinspektor
Iwona Czerwonka
pokój nr 3
tel. 86 273 71 20
e-mail: czerwonka@gminaradzilow.pl
  • podatki (rolny, leśny, od nieruchomości)
  • opłaty lokalne
  • zaświadczenia podatkowe
Podinspektor
Agnieszka Mościcka
pokój nr 3
tel. 86 273 71 20
e-mail: moscicka@gminaradzilow.pl
  • Podatki od środków transportowych
  • zaświadczenia o zaległościach
  • księgowość podatkowa
  • dodatki mieszkaniowe
Młodszy referent
Marzena Ekstowicz
pokój nr 6
tel. 86 273 71 12
e-mail: m.ekstowicz@gminaradzilow.pl
  • Płace
Inspektor
Zofia Maciorowska
pokój nr 2
tel. 86 273 71 21
e-mail: maciorowska@gminaradzilow.pl
  •  Obsługa Kasy
Referat Organizacyjny
Inspektor
Mirosław Gądek
pokój nr 10
tel. 86 273 71 23
e-mail: oswiata@gminaradzilow.pl
  • Oświata
  • Sprawy ppoż
  • Zdrowie
Informatyk
Łukasz Rutkowski
pokój nr 10
tel. 86 273 71 23
e-mail: rutkowski@gminaradzilow.pl
  • Informatyka
  • Biuletyn Informacji Publicznej
Młodszy referent
Dariusz Wicik
pokój nr 10
tel. 86 273 71 23
e-mail: d.wicik@gminaradzilow.pl
  • obrona cywilna
  • wynajem sal
  • wyłapywanie bezpańskich psów
Młodszy referent
Katarzyna Kadłubowska
pokój nr 6
tel. 86 273 71 12
e-mail: kadlubowska@gminaradzilow.pl
  • Kadry
  • Obsługa Rady Gminy
  • GKRPA
Sekretarka
Milena Kozikowska
Sekretariat
tel. 86 273 71 10
e-mail: sekretariat@gminaradzilow.pl
  •  Sekretariat
  • Archiwum zakładowe
Referat Inwestycji
Kierownik Referatu
Anna Bagińska
pokój nr 5
tel. 86 273 71 15
e-mail: baginska@gminaradzilow.plw zastępstwie:
Adrian Ciecierski
e-mail: ciecierski@gminaradzilow.pl
  • inwestycje
  • pozyskiwanie środków UE
Podinspektor
Aneta Mikucka
pokój nr 5
tel. 86 273 71 15
e-mail:  mikucka@gminaradzilow.pl
  • zamówienia publiczne
  • inwestycje
  • pozyskiwanie środków UE
Referat Gospodarki Komunalnej
Inspektor
Jadwiga Cendrowska
pokój nr 3a
tel. 86 273 71 19
e-mail: cendrowska@gminaradzilow.pl
  • zagospodarowanie przestrzenne
  • decyzje środowiskowe
  • rozgraniczenie podziału nieruchomości
  • nieruchomości komunalnych
Podinspektor
Krzysztof Roman
pokój nr 3a
tel. 86 273 71 19
e-mail: roman@gminaradzilow.pl
  • ochrona środowiska
  • rolnictwo
  • drogi, oświetlenie
  • fundusz sołecki
Pomoc administracyjna
Teresa Stryjeńska
pokój nr 1
tel. 86 273 71 18
e-mail: stryjenska@gminaradzilow.pl
  • Gospodarka odpadami
Urząd Stanu Cywilnego
Specjalista
Iwona Chełmińska
Budynek 15a
tel. 86 273 65 00
e-mail: usc@gminaradzilow.pl
  • USC
  • ewidencja ludności
  • dowody osobiste